INZERÁT Č. 130VLOŽENÝ 17.06.2018
Novostavba rodinného domu v krásnom prostredí na veľkorysom pozemku 1521 m2
Druh: Rodinný dom / Predaj
Lokalita: Nová Ves nad Váhom
Okres: Nové Mesto nad Váhom
Kraj: Trenčiansky
Cena: 279 000,- EUR
Veľkosť: 1521 m2
Popis:
Ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu (kolaudácia v roku 2011) s garážou a dieľňou na jednej strane domu a prístreškom na parkovanie 2 áut na strane druhej. Veĺkorysý kompletne oplotený pozemok o výmere 1521 m2 umožňuje nádherný ukľudňujúci výhľad na okolitú prírodu. Rodinný dom je situovaný v pokojnom prostredí obce Nová Ves nad Váhom, iba 8 km od Nového Mesta nad Váhom. Dom je umiestnený v prednej časti pozemku. Priestor pred domom je vydláždený zámkovou dlažbou a na pozemok sa vchádza bránou na diaľkové ovládanie. Zastavaná plocha domu je 160 m2 a úžitková plocha domu predstavuje 220 m2. Dom je veľmi dobre dispozične vyriešený a podpivničený.
V pivničných priestoroch je veľká miestnosť, komora a technická miestnosť.
Na prízemí je vstupná chodba, veľká izba zariadená ako pracovňa, ktorá vzhľadom na to, že je oproti nej kúpeľňa s WC, môže slúžiť ako hosťovská izba, prípadne kancelária. Priestor sa ďalej otvára do veľkorysej obývacej izby s kuchyňou, jedálňou, špajzou. Kuchyňa je plne vybavená spotrebičmi – plynová varná platňa, elektrická rúra na pečenie, chladnička s mrazničklou, digestor, umývačka riadu, biely kameninový drez. Z jedálne je východ na terasu a následne do záhrady. V obývačke je liatinový kozub, z ktorého vedú prieduchy do celého domu. Na prízemí sa ďalej nachádza vstup do pivnice, priechod do garáže a schodište, ktoré vedie na poschodie.
Na poschodí sú 3 priestranné izby, ktoré umožňujú rôzne využitie. Veľkou devízou všetkých izieb sú balkóny. Svetlá veĺká kúpeľňa je vybavená vírivou vaňou, dvomi umývadlami a závesnou toaletou. V spálni sa nachádza vstavaná skriňa.
Podlahy sú kombinované - kvalitný laminát v izbách, s dlažbou v predsieni, obývačke a v kúpeľniach. Rodinný dom disponuje eurooknami.
Kúrenie je podlahové na prízemí (príprava na termostatickú reguláciu každého poschodia samostatne) a radiátory v priestoroch poschodia. Zabezpečuje ho prietokový plynový kotol Junkers. Voda je mestská, v záhrade je zároveň aj studňa
Foto galéria:
INZERÁT Č. 130VLOŽENÝ 17.06.2018
Novostavba rodinného domu v krásnom prostredí na veľkorysom pozemku 1521 m2
Fotka č. 81 :
Foto galéria:
KONTAKTUJTE NÁS OHĽADOM REALITNÉHO INZERÁTU
Vaše meno:
Vaša adresa:
Vaše tel.č:
Váš e-mail:
KOMENTÁR KU INZERÁTU:
RÝCHLE VYHĽADÁVANIE
HĽADAJ
PONUKY
POŠLI KRÁTKU SPRÁVU
Vaše meno:
Váš e-mail:
Správa:
POŠLI
Copyright © Arkadia Real , s.r.o. 2008